ddddddddddddddddddddddddd
   
 
Budujemy Domy Twoich marzeń!

           

                    Budujemy Domy Dla Ciebie i Twojej Rodziny!

 

Firma r-Bud Projekt zajmuje się budową domów jednorodzinnych na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Na rynku budowlanym działamy od 1995 roku. Jako firma budowlana możemy pochwalić się licznymi realizacjami.

Obecnie mamy wykonanych około 70 domów. Nasze motto to: Budujemy domy dla Ciebie i Twojej rodziny.

Budowę dzielimy na trzy etapy: stan surowy, prace deweloperskie i prace pod klucz. Czas wykonania domu pod klucz to 6 miesięcy. Bezpiecznie jednak jest zarezerwować na budowę domu pełen rok. Poszczególne etapy trwają:

 

  • 2 miesiące - stan surowy
  • 2 miesiące - prace deweloperskie
  • 2 miesiące - prace pod klucz

W naszych realizacjach preferujemy pewne i sprawdzone, technologie. Najczęściej budowa domu w naszej firmie realizowana jest w oparciu o technologie ceramiczne np.: Porotherm, Leier, Max, lub z gazobetonu, Ytonga, Silka i keramzytobetonu.

Ze względu na rosnące koszty energii nasza firma budowlana proponuje Państwu nowe, wysokie standardy ocieplenia budynków, które wpływają znacząco na obniżenie kosztów ogrzewania domu - domy energooszczędne i domy pasywne.

Najwyższą jakość budowania pozwalają nam utrzymać stworzone i wprowadzone przez nas unikatowe procedury wykonawcze. Na podstawie tych procedur dokonujemy odbiorów poszczególnych etapów realizowanej budowy.

Budowa domów, to nasza specjalność. Przy realizacji domu uczestniczą tylko i wyłącznie wysoko wyspecjalizowani fachowcy z danej branży. Dzięki temu i innym zabiegom możemy udzielić na wykonywany zakres prac 5-letniej gwarancji.

Jeśli jesteś zainteresowany budowaniem domu zadzwoń teraz:

r-Bud Projekt

04-404 Warszawa, ul. Plutonowych 22
tel./fax. 22 612 98 81, tel.kom. 501 701 698,

rbud@o2.pl 

 
 


 
 
Projekt i realizacja: City Media Warszawa  
  *r-Bud Projekt*, ul. Plutonowych 22, 04-404 Warszawa
  Tel./fax. (22) 612 98 81, Kom. (501) 701 698, e-mail: rbud@o2.pl